Iwona Mazur – Twój Doradca Podatkowy | Biuro Rachunkowe | Dębica

Iwona Mazur - Twój Doradca Podatkowy

IWONA MAZUR

Gdybym miała wybrać zdanie które dokładnie mnie opisuje byłoby to:

„Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu.” – Konfucjusz

Księgowość to nie praca to pasja, którą odkryłam w sobie już jako młoda dziewczyna. Doświadczenie, którym obecnie mogę się pochwalić zdobywałam sukcesywnie od szkoły średniej. Następnie ukończyłam, studia licencjackie i magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, w czasie których pracowałam na stanowisku Księgowej, przez co mogłam na bieżąco wdrażać poznawaną teorię w praktykę.

Od 2002 roku prowadzę własne biuro rachunkowe. Różnorodność rozliczanych firm, wachlarz załatwianych spraw, problemów zapewniły mi cenne doświadczenie, które procentuje do dziś.

Kolejne lata mojej ścieżki zawodowej to sukcesywne pogłębianie wiedzy z zakresu szeroko rozumianej księgowości i zdobywania niezbędnych uprawnień:

  • rok 2001 Świadectwo kwalifikacyjne nr 23957/01 usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych;
  • 2011 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy, Studium dla Doradców Podatkowych;
  • 2012 Państwowa Komisja Egzaminacyjna do Spraw Doradztwa Podatkowego – egzamin na doradcę podatkowego i wpis na listę doradców podatkowych pod nr 12040
  • 2016 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, Studia Psychologia biznesu dla Menadżerów.

W księgowości edukacja nigdy się nie kończy, dlatego też cały czas na bieżąco biorę udział w wielu szkoleniach, kursach i sympozjach, by świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie

KADRA

Biuro zatrudnia w tym momencie 25 pracowników, którzy prowadzą Państwa firmy poprzez meandry polskiego systemy podatkowego. Nasi Pracownicy są do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura. Zapraszamy do kontaktu.